Ремонт і відновлення радіаторів охолодження та теплообмінників

Ремонт і відновлення радіаторів охолодження та теплообмінників


Радіатор мало чим відрізняється від інших функціональних частин сільськогосподарської техніки. Він також виходить з ладу, раптово ламається, навіть незважаючи на дбайливе ставлення, регулярний техогляд і своєчасну заміну зламаних деталей. Рано чи пізно у власника сільськогосподарської техніки та спецтехніки відбудеться поломка. І в цьому випадку не обійтися без ремонту і відновлення радіатора охолодження або теплообмінника.

Причини пошкоджень, несправностей і їх діагностика


Зазвичай радіатор виходить з ладу внаслідок поломки якихось функціональних частин або ж через механічних пошкоджень:

  • Пошкодження стороннім предметом;
  • В результаті фізичного удару частин інших механізмів;
  • Унаслідок постійного впливу хімічних сумішей, які використовуються в технологічному процесі.

У клієнта є два варіант виходу — придбання нового радіатора або ремонт. Перший варіант простіше, але дорожче, а ось другий допоможе істотно заощадити, головне звернутися до професіоналів, які виконають ремонт і відновлення радіатора охолодження і теплообмінника не тільки швидко, недорого, але і дійсно якісно.

Вам по шляху з професіоналами


З усіх питань, пов’язаних з ремонтом, діагностикою та заміною функціональних частин сільгосптехніки, спецтехніки та будівельної техніки ви можете без побоювання звертатися до наших фахівців. Компанія «ТД Агротайм» існує вже більше 4 років, і за цей час ми полагодили і привели в робочий стан десятки одиниць сільськогосподарської та спецтехніки. Ви можете бути впевнені в тому, що і ремонт і відновлення радіатора охолодження або теплообмінника буде виконаний на гідному рівні.

У штаті у нас працюють тільки досвідчені фахівці та майстри своєї справи, яким до снаги робота будь-якої складності:

  • Діагностика;
  • Виявлення джерел несправностей;
  • Усунення поломок і заміна деталей;
  • Ремонт;
  • Робота із застосуванням прогресивних технологій і багато іншого.

Ми намагаємося максимально швидко виконувати ремонт і відновлення радіаторів охолодження теплообмінників, а також інші ремонтні роботи, без втрати якості.

Якщо ваша техніка вийшла з ладу або перестала справно працювати і подає перші ознаки несправності, не ризикуйте, звертаючись до сумнівних професіоналам, яких в регіоні безліч. Просто приходьте до майстрів «ТД Агротайм», де вам обов’язково допоможуть.