Обслуговування кондиціонерів

Обслуговування системи кондиціонування


  Коли робота ведеться в екстремальних умовах сильної спеки або різкого холоду, вирішальним стає якісна і справно працює система кондиціонування. Але якщо вона виходить з ладу, то і робота стає неможливою і тут є тільки один вихід — обслуговування і ремонт систем кондиціонування, виконані професіоналами.

Чому потрібно вчасно виконувати обслуговування системи кондиціонування?


  Пам’ятайте про те, що кондиціонери, як і інша техніка, вимагають до себе не тільки уваги і дбайливого ставлення, але також і регулярного огляду, сервісного обслуговування та використання згідно з приписами виробника. Але навіть якщо ви справно всім цим займаєтеся, це не є 100-відсотковою гарантією, що кондиціонер не вийде з ладу.

Рано чи пізно обладнання потребуватиме ремонту, і в той момент, коли вам буде потрібно обслуговування систем вентиляції та кондиціонування, найкращим рішенням буде звернутися в нашу компанію. Перед початком роботи ми виконуємо первинний огляд техніки і проводимо повну діагностику на спеціальному обладнанні.

Як виконується обслуговування систем кондиціонування повітря с / г техніки та іншого обладнання?


  Технічне обслуговування систем кондиціонування починається з первинного огляду системи і повної діагностики за допомогою спеціального обладнання. Фахівці нашої компанії, перш ніж братися за ремонт, з’ясовують причину поломки, і тільки після цього приймаються за її усунення. Після завершення ремонтних робіт, кондиціонери зазвичай потрібно заправляти фреоном. Ця роботу ми теж виконуємо, в тому числі на різних типах техніки:

  • Сільськогосподарська;
  • Спецтехніка;
  • Будівельна техніка.

Крім діагностики, заправки фреоном і обслуговування систем кондиціонування повітря наші фахівці також дають консультації щодо правильної експлуатації обладнання.

Не ризикуйте своєю технікою, довіряйте професіоналам


  Звертатися до сумнівних фахівцям загрожує більш серйозними наслідками, які потім доведеться виправляти майстрам, що дійсно вміють працювати. Це ж збільшує й вартість роботи, і терміни її виконання. Якщо ви не хочете опинитися в такій ситуації, коли за обслуговування системи кондиціонування доведеться платити занадто дорого, варто відразу замовити послугу в нашій компанії. Наші фахівці відомі не тільки в Дніпропетровську, а й за його межами по всій Україні, так що ви можете без побоювань звертатися і розраховувати на бездоганний результат.