Сервіс

 service_slider

Гарант безвідмовної роботи вашої техніки — сервісне обслуговування від «ТД Агротайм»


Щоб гарантувати безвідмовну роботу сільськогосподарської та спеціальної техніки, а також своєчасну діагностику та ремонт, вам потрібно звертатися за кваліфікованою допомогою. У колективі «ТД Агротайм» працюють інженери і механіки, у яких за плечима не тільки багатий досвід роботи, а й наявність спеціального навчання і практики, як на вітчизняних, так і на зарубіжних заводах. В результаті такої співпраці, вам більше не доведеться переживати про працездатність свого обладнання або побоюватися раптових поломок.

Особливості сервісу


Коли ви купуєте сільськогосподарську або спецтехніку, ви не тільки стаєте власником складного обладнання, але також несете відповідальність за її експлуатацію, і зобов’язуєтесь регулярно проводити огляд на наявність несправностей. Співпрацюючи з «ТД Агротайм», ви автоматично обзаводитеся надійним партнером, який в будь-яку хвилину здатний надати професійну допомогу у вирішенні будь-якого питання, пов’язаного з вашою технікою.

Наші співробітники:

 • Проводять сервісне обслуговування не тільки протягом гарантійного терміну експлуатації обладнання, а й за його закінченню;
 • Консультують ваших фахівців щодо особливостей використання тієї чи іншої техніки;
 • Проводять інструктаж і вводять в експлуатацію нове обладнання;
 • Займаються обслуговуванням техніки ще до її введення в експлуатацію

Діагностуємо, ремонтуємо і гарантуємо успіх


У розпорядженні «ТД Агротайм» знаходяться спеціалізовані сервісні центри, які розташовані не тільки в Дніпропетровську, а й у багатьох регіонах України. Їх територіальне розташування сприяє швидкій доставці техніки на обслуговування, а також дає можливість швидко виїхати для роботи в польових умовах.

На території сервісних центрів знаходиться необхідне для обслуговування, діагностики та ремонту обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників. Завдяки цьому робота проводиться максимально швидко і ефективно без шкоди для якості. Також в експлуатації є спеціальні машини, обладнані для діагностики і первинного ремонту в польових умовах. Доповніть такий значний список потужностей ще і кваліфікованими кадрами, і питання сервісного обслуговування сільськогосподарської та спецтехніки буде вирішене сам собою.

Первинний огляд, діагностику і ремонт наші фахівці виконують з використанням європейського обладнання. Кожен етап ретельно виконується і контролюється на відповідність нормам і стандартам, закладеним виробником. У підсумку ви можете бути впевнені в тому, що сервісне обслуговування сільгосптехніки і спецтехніки пройде на вищому рівні:

 • Спочатку фахівці «ТД Агротайм» виконують первинний огляд техніки та обладнання;
 • Після цього проводиться більш ретельна діагностика з використанням спецобладнання (при необхідності);
 • На даному етапі приймаються рішення щодо ремонту та сервісного обслуговування, а також подальші дії.

З нами співпрацюють, нам довіряють


У команді «ТД Агротайм» працюють тільки справжні майстри своєї справи, професіоналізм і рівень роботи яких підтверджено великим досвідом і відповідними дипломами, сертифікатами, профільною освітою. Ви можете без побоювань довірити сервісне обслуговування своєї сільськогосподарської та спецтехніки в руки наших майстрів, які:

 • Виконають комплексний ремонт вашого обладнання;
 • Проведуть технічне обслуговування на належному рівні;
 • Проведуть ретельну діагностику;
 • Займуться технологічної налагодженням і регулюванням;
 • Проведуть огляд як заходи профілактики;
 • Виконають дефектовку техніки.

Також в якості додаткових послуг ми надаємо:

 • Доставку необхідних запасних частин та інших матеріалів для експлуатації і ремонту;
 • Консультаційні послуги;
 • Забезпечення необхідною документацією;
 • Навчальні послуги для операторів і інших співробітників вашої компанії.

 

Запорука успішної роботи обладнання — співпраця з «ТД Агротайм»


Всі фахівці нашої компанії виконують свою роботу оперативно, якісно і без затримок. Ми знаємо, наскільки цінним є час, особливо якщо справа стосується роботи сільськогосподарської та спецтехніки, тому ми виконуємо сервісне обслуговування в максимально стислі терміни без втрати якості. Звернувшись до нас сьогодні, ви вже через кілька днів зможете знову ефективно використовувати своє обладнання, і на довгий період забути про поломки, несправності і інші неприємності.

 

З «ТД Агротайм» будь-яка ваша техніка, будь то сільгосптехніка спецтехніка, буде працювати злагоджено і ефективно, як дорогий годинниковий механізм.