Timac

Добрива ТМ Timac AGRO

Компанія «Агротайм» є офіційним представником Timac в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

В основі наших технологій у сфері розробки добрив лежать екстракти водоростей або інших рослин, які забезпечують подвійну дію: стимулюють роботу добрив та підвищують швидкість росту і якість рослин.
Інновації. Щоб максимально розкрити потенціал рослин, наші продукти тестуються у лабораторіях та на ділянках випробувань в різних країнах світу. Наші дослідники перевіряють продукти та формули в реальних умовах.
Бізнес-модель. Наша мережа експертів з живлення рослин охоплює всю країну, щоб оперативно реагувати на проблеми і потреби, які у вас виникають. Ми маємо сильну команду професійно підготовлених консультантів з живлення рослин, які працюють у партнерстві з дистриб’юторами і забезпечують консультації та послуги моніторингу для агровиробників, щоб поліпшити їх ефективність, підвищити врожайність та задовільнити потреби кожного клієнта.
Екологічність. Наші технології ефективності добрив є революційними на ринку мінерального живлення і дозволяють виробникам оптимізувати свої витрати на добрива, в той же час покращуючи довкілля. Тімак-Агро Україна забезпечує своїх клієнтів продукцією, що відповідає найвищим міжнародним стандартам якості та безпеки.
 

 

Асортимент продукції: 

Комплексні гранульовані добрива NPK, NK, P, K

Спектр добрив нового покоління для кращого поглинання, транспортування і обмеження втрат продуктивності.

 

Азотно-сірчані добрива

 

Азотно-сірчані добрива Сульфамо розроблені для максимальної ефективності поглинання азоту рослиною. Збалансована формула сприяє ефективному поглинанню доступних для кореневої системи форм азоту з мінімальною кількістю втрат.

Біостимулятори

 

Наші біостимулятори були розроблені для оптимального живлення при позакореневому внесенні, для зняття стресу з рослини, збільшення вегетативної маси і покращення фотосинтезу, а також для надання необхідних поживних речовини рослині.

 

Водорозчинні добрива

 

Гама KSC Phytactyl застосовується для позакореневого живлення зернових культур, а також при краплинному зрошенні на овочах відкритого та закритого грунту, в садах, виноградниках та ягідниках

 

Мікрогранули

 

Мікрогрануляція дає можливість точного внесення, покращуючи використання класичних добрив.

 

Рідкі комплексні добрива (рідка мікрогранула)

 

Рідкі добрива на основі екстрактів морських водоростей, сприяють доброму розвитку коренів, покращують поглинання і перетворення поживних речовин в рослині, збільшують врожайність і якість.

 

 

Телефонуйте +380977906527 або заповнюйте заявку на сайті і ми передзвонимо Вам.